Erasmus+: Kľúčová akcia 2:

Strategické partnerstvá v školskom vzdelávaní

Menu

Aktuality


19.
10.
2020

6. newsletter

Připravili jsme pro Vás mimořádný zpravodaj (newsletter) věnovaný čtvrtému výstupu (koncept edukačního programu pro výuku astronomie) mezinárodního projektu STARS (Succesfully Teaching AstRonomy in Schools), který začalo vydavatelství učebnic pro základní a střední školy EXPOL PEDAGOGIKA s. r. o. realizovat v listopadu 2017 spolu s dalšími šesti partnery ze tří evropských zemí – ze Slovenska, z Česka a z Bulharska.

čítať viac ...
30.
7.
2020

5. newsletter

Připravili jsme pro Vás poslední pátý newsletter věnovaný mezinárodnímu projektu STARS (Succesfully Teaching AstRonomy in Schools), který začalo vydavatelství učebnic pro základní a střední školy EXPOL PEDAGOGIKA s. r. o. realizovat v listopadu 2017 spolu s dalšími šesti partnery ze tří evropských zemí - ze Slovenska, z Česka a z Bulharska.

čítať viac ...
20.
9.
2019

4. newsletter

máme pro Vás již čtvrtý newsletter věnovaný mezinárodnímu projektu STARS (Successfully Teaching AstRonomy in Schools), který začalo vydavatelství učebnic pro základní a střední školy EXPOL PEDAGOGIKA s. r. o. realizovat v listopadu 2017 spolu s dalšími šesti partnery ze tří evropských zemí – ze Slovenska, z Česka a z Bulharska.

čítať viac ...
21.
1.
2019

3. newsletter

Toto je již třetí newsletter věnovaný mezinárodnímu projektu STARS (Successfully Teaching AstRonomy in Schools), který začalo vydavatelství učebnic pro základní a střední školy EXPOL PEDAGOGIKA s. r. o. realizovat v listopadu 2017 spolu s dalšími šesti partnery ze tří evropských zemí – ze Slovenska, z Česka a z Bulharska.

čítať viac ...
24.
7.
2018

2. newsletter

Dostává se k Vám druhý newsletter věnovaný mezinárodnímu projektu STARS (Successfully Teaching AstRonomy in Schools), který začalo vydavatelství učebnic pro základní a střední školy EXPOL PEDAGOGIKA s.r.o. realizovat v listopadu 2017 společně s dalšími šesti partnery ze třech evropských zemí – ze Slovenska, z Česka a z Bulharska.

čítať viac ...
5.
2.
2018

1. newsletter

Dostává se k Vám první newsletter věnovaný mezinárodnímu projektu STARS (Successfully Teaching AstRonomy in Schools), který začalo vydavatelství učebnic pro základní a střední školy EXPOL PEDAGOGIKA s.r.o. realizovat v listopadu 2017 spolu s dalšími partnery ze tří evropských zemí – ze Slovenska, z Česka a z Bulharska.

čítať viac ...
12

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem