Erasmus+: Kľúčová akcia 2:

Strategické partnerstvá v školskom vzdelávaní

Menu

Cíl projektu


Cíl projektu

Naším cílem je vytvořit komplexní nástroj zahrnující všechny čtyři uvedené výstupy projektu. Spolupráce vydavatelství, univerzity, expertů na astronimii a škol jako projektových partnerů nebude přispívat jen k vysoce kvalitním výstupům, ale také zajistí, že cílové skupiny projektu budou mít neomezený přístup ke zdrojům, které budou neustále testovány a hodnoceny, aby byla zajištěna jejich maximální aplikovatelnost a využití v praxi, a zároveň bude vytvořen prostor pro jejich další využití.

Tento projekt byl financován s podporou programu Erasmus +, Klíčová akce 2, Strategické partnerství ve školním vzdělávání.

Tato publikace (dokument) reprezentuje výhradně názor autora a SAAIC – Národní agentura programu Erasmus + ani Evropská komice nezodpovídá za jakékoliv použití informací obsažených v této publikaci (dokumentu).

Výsledky projektu

Po dobu 33 měsíců existence projektu STARS budeme pracovat na následujících tzv. intelektuálních výstupech, které jsou navzájem propojené a tvoří spolu jeden celek:

  • STARS Metodická příručka pro učitele (O1) - příručka je určena pro učitele na 2. stupni základních škol učících předměty zahrnující astronomii a poskytnout jim relevantní edukační metody a techniky, aby bylo téma astronomie pro žáky zajímavé, jednoduché na pochopení a rozvíjelo se u nich kritické myšlení a analytické a abstraktní vnímání.
  • Metodická příručka

  • STARS Tréninkový program pro učitele (O2) - program, který nabídne inovativní a komplexní přístup ke zlepšování praktických dovedností učitelů podat v procesu vyučování žákům relevantní informace. Obsah programu bude vytvořen v podobě textu, ale i v digitalizované verzi, což umožní učitelům i distanční vzdělávání.
  • STARS Online Platforma (O3) - volně přístupný edukační zdroj (OER), který poskytne prostor všem ostatním výstupům projektu, aby mohly být využívány i po skončení projektu. Online platforma nabídne inovativní přístup z hlediska formátu, obsahu, ale i z hlediska jejího využití využití v budoucnosti.
  • Online platforma
  • STARS Koncept edukačního programu pro výuku astronomie (O4) - koncept edukačního programu poskytne náměty, jak mohou být astronomická témata lépe představena z hlediska kurikula a učebních osnov žákům na 2. stupni základních škol.
  • Koncept edukačního programu

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem